in

Bezmaksas VIN pārbaude – Kā tas ir vai tas ir droši?

Vai var pārbaudīt VIN numuru bezmaksas un kādu informāciju ir iespējams sagaidīt?

Bezmaksas VIN pārbaude attēls
Bezmaksas VIN pārbaude attēls

Interneta meklētājā ierakstot Bezmaksas VIN pārbaude, Free VIN CHECK, Free VIN lookup… tiek parādīta kaudz ar mājas lapām, kas sniedz šāda veida informāciju. Bet kā lai izvēlās īsto? Vai uzticēties 30 dienu naudas atgriešanai vai skaistam, sakārtotam lapas noformējumam?

Aizdomīgas vai labas kvalitātes mājas lapas

Apmeklējot mājas lapu, kuras izskats ir “haotisks” un nesaprotams (kā piemēram, attēls kreisajā pusē) atbaida apmeklētāju un talkā tiek ņemts nākošais Googlē atrodamais rezultāts.

Pārsvarā šādas mazās lapiņas novirza lietotāju uz vienu no “galvenajiem” datu sniedzējiem, kurš attiecīgi saņem komisiju par katru atsūtīto klientu. Kur atkal ir jāmaksā.

Meklējot bezmaksas informāciju ir svarīgi saprast, ko mēs meklējam un kas mūs interesē. Bezmaksas var atrast visu, vai vismaz lielāko daļu, bet tas prasa laiku, pieredzi un pacietību.

VIN numura atkodēšana

Piemēram, ja mēs vēlamies atrast automašīnas specifiku, dzinēju jaudu, kapacitāti, tad mums būtu nepieciešams VIN numura Decoders, jeb automašīnas datu atkodētājs. Šāda veida informācija ir pieejama lielākai daļai entuziastu portālos, forumos, kur šo informāciju atkodē no VIN numura (vairāk par VIN numuru var izlasīt šeit: kādu informāciju sevī iekļauj VIN kods).

Automašīnu aprīkojums

Citas mājas lapas kā car info norāda uz viena zīmola aprīkojuma informāciju, šādā veidā ir iespējams pārbaudīt vai sludinājumā pieejamās automašīnas aprīkojumu.

Praktiski visiem populārākajiem auto zīmoliem būs pieejama informācija par aprīkojumu, jeb komplektāciju internetā forumos vai specifiskos portālos ar zīmola nosaukumu. Tomēr esam saskārušies, ka tādiem zīmoliem kā Nissan, Volvo, Subaru u.c. šāds aprīkojums nav pieejams (ja nav taisība, tad palabojiet komentāros) vismaz nav bez maksas datubāzes.

Bezmaksas informācija

Dažkārt maksas pakalpojumu sniedzēju datubāzēs ir iespējams pārbaudīt informāciju arī bezmaksas. Kā piemēram šeit, svarīgāko informāciju par VOLVO markas automašīnu mēs redzam pilnīgi bezmaksas:

volvo-automašīnas-informācija-pēc-vin-ievades
Bezmaksas informācija par Volvo markas automašīnu pēc VIN numura ievadīšanas autoDNA datubāzē

Šādi ieraksti ļauj pārbaudīt CO2 informāciju, kur automašīna tika ražota (ļoti svarīgi Audi, Volkswagen, Škoda gadījumā) vai tas reģions netika appludināts plūdos, kas palielinās risku rūsēt.

Citas datubāzes pie maksas pakalpojumiem var parādīt arī pieejamo informāciju bezmaksas, tādā veidā ir zināms kas pieejams par konkrēto auto vai tam ir bildes, avārijas, kādi ražotāja defekti.

Piemēram: šim BMW X1 autoDNA datubāzē uzrādīja avāriju pie “negadījumu pārbaudes” un 10 arhīva fotogrāfijas.

BMW X1 pēc avārijas - autoDNA datubāzē
BMW X1 pēc avārijas – autoDNA datubāzē

Bezmaksas arhīva fotogrāfijas ne vienmēr saka taisību

Citkārt atliek ievadīt VIN numuru meklētājā un tiks parādītas bildes no ASV izsolēm, tomēr šādā gadījumā jābūt uzmanīgam, jo tikai viena no visām uzrādītajām automašīnām var atbilst patiesībai

automašīnas ar avārijas vēsturi pieejama google
Atomašīnas ar avārijas vēsturi pieejama google

Tomēr esiet uzmanīgi ne visi pakalpojumu sniedzēji piedāvā uzticamu informāciju, dažkārt nāksies iztērēt prāvas naudas summu, lai saprastu, kurš saka taisnību, kurš nē.

free-vin-check
Free vin check

Tātad kopsavilkums:

  • Pēc VIN numura var bezmaksas uzzināt Marku modeli, dzinēja jaudu
  • Automašīnas aprīkojuma saraksts pēc VIN pieejams tikai populārākajiem auto zīmoliem
  • Arhīva fotogrāfijas Interneta meklētājā var būt maldinošas, tādēļ to avots ir jāpārbauda
  • Neticiet dažādiem piedāvājumiem, kur nav atsauces uz datu avotu

Esiet uzmanīgi internetā pārbaudot automašīnu vēsturi, neticiet 30DaysMoneyBack, no CreditCard un citiem saukļiem. Pārbaudiet datu uzticamību un sadarbības partnerus.

Ko tu domā?

0 points
Upvote Downvote

Comments

Leave a Reply

Loading…

0

Comments

0 comments

Kā tu rīkojies šādā situācija?

VID uzsāks pārbaudes uz autoceļiem, lai pārbaudītu skaidrās naud